+372 508 8628, info@a-autoalarm.ee ,  Kadaka tee 84a, Tallinn

Autoterm Flow – 5S 12V / 24V  5kW

 

Autoterm Flow 5D endise nimega Binar on uue põlvkonna 5 kW mootori ja salongi eelsoojendi, mis on loodud kuni 4 L sisepõlemismootori ploki ja salongi soojendamiseks.

Autoterm Flow paigaldamisel on meil 3 aastane ,Webasto soojendite puhul 8 aastane kogemus.

Autoterm Flow 5D eelsoojendil on laiemad võimalused masinate soojendamiseks ja soojendit saab kasutada nii eel- kui ka sõidusoojendina. Autoterm Flow eelised on:

  • Kompaktne suurus (väiksem suurus võrreldes teiste sama klassi eelsoojenditega)
  • Võimalus installeerida nii sõidu- kui ka eelsoojendina või mõlemat.

 

  • Garanteerib mootori käivitumise ka väga madalatel temperatuuridel (kuni -45 º C)                                  
  • Võimalikud erinevad juhtseadmed (lüliti, taimer, distantsjuhtimine puldist, GSM distantsjuhtimine jne.)                    
  • Kõrge kvaliteedi juures mõistlik hind
  • Olemas nii diisel- kui ka bensiinimasina komplektid 12V, 24V modifikatsioon olemas diiselsoojendil
  • Madal kütusekulu
  • Seade diagnoosib ennast ise ja edastab vastava teabe taimeri ekraanile (veakoodid)
  • Autoterm eelsoojenditele kehtib 3 aastane garantii                                

 

 

Autoterm AIR 4D  õhksoojendi

 

Autoterm AIR 4d on ette nähtud erineva maismaatranspordi ruumide ja salongide kütmiseks, nagu väikeveokite kabiinid, kaubikute kaubaruumid ja kabiinid. Samuti saab õhksoojendit kasutada erinevate ujuvaluste (paadid, kaatrid jne. täispikkusega kuni 48 jalga/15 m) ruumide kütmiseks. 

Õhkkütteseadme Autoterm AIR 4D võimsus jääb vahemikku 1 – 4 kW ja see on võimeline ülesse kütma ruume tunnis kogumahuga kuni 120 m³. Lisaks on seade ka ökonoomne tarbides kütust ca’ 0,12 – 0,51 l/h. Autoterm AIR 4D õhksoojendi komplekt on saadaval kahes modifikatsioonis, 12V ja 24V komplekt.

Õhksoojendi põhiline eelis on võimekus töötada stabiilselt väga madalatel temperatuuridel. Ilma harjadeta induktiivelektrimootorid on loodud kestma üle 12 000 töötunni. Seejuures on tagatud seadme kõrge kvaliteet, madal kütusekulu ning mõistlik hind. Autotermi seadmed on enda kõrget kvaliteeti korduvalt tõestanud, töötades väga äärmuslikes keskkonnatingimustes, nagu näiteks mereveekogudel ja raskeveokitel karjäärides. Autotermi soojenditel on ühtne Euroopa tagatis ja kindlustatud tsiviilvastutus. 

Autoterm AIR 4D on juhitav nii standardse juhtseadmega PU-5 ja standardse alarmsüsteemiga (pakutava vaba kontrollahelaga/kanaliga) kui ka GSM distantsjuhtimisega (saadaval eraldi), mis on juhitav nii Äppi, SMSi kui ka kõnega. Nutitelefonidele on olemas tasuta allalaetav rakendus Autoterm Control, mis jookseb nii Android kui ka IOS süsteemidel. 

 

 

Küsi enda sõidukile paigalduse pakkumist!

info​@​a-autoalarm.ee

+372 508 8628