+372 508 8628, info@a-autoalarm.ee ,  Kadaka tee 84a, Tallinn

GT alarmid

Kompaktalarmid mootorratastele

GT Moto alarmid
GT MOTO ALARM ON turule toonud uued
autonoomse toitega ultrakompkatsed motoalarmid.


Tänu mitmekihilisele PCB ehitusele on alarmibloki
diameetrid kõigest 8x6x3cm, mis tagab lihtsa paigalduse enamikele mootorratastele.

Kompaktsetele mõõtmetele vaatamata on alarmiblokki sisseehitatud võimas kahetooniline akusireen, mootoriblokeering (topeltblokeering GT 971`l), põrutusandur (GT 970) või intelligentne kallutusandur (GT 971).

Kahel teljel töötav kallutusandur (GT 971), aktiveerib alarmi kui kaldenurk muutub rohkem kui 1,2 kraadi. Süsteem on häälestatud nii, et alarmi aktiveerimiseks peab kaldenurk jääma mõneks sekundiks muutunuks (algasendist). Selline lahendus aitab vältida valehäireid.

m sensor c
Ainulaadsena on GT-l pulti sisseehitatud hädaabivõti millest saab süsteemi nii valvesse kui valvest maha lülitada. Kuna Eestis on palju võimsaid saatjaid mis segavad alarmipultide tööd, on integreeritud hädaabivõti väga kindel ja mugav lahendus. Samuti ei jää tee hätta kui puldi patarei on ootamatult tühjenenud.

Mootorrattaga sõtmine on meie kliimas kahjuks üsna hooajaline ja suurema osa ajast ratas seisab, seetõttu tuleb alarmi soetamisel kindlasti arvestada süsteemi voolutarvet, et vältida aku tühjenemist.
GT MOTO ALARM lülitub automaatselt "SLEEP MODE`i" ehk voolusäästu režiimi 5-10 päeva pärast (oleneb režiimist) või automaatselt kui sõiduki akupinge langeb alla 11V. Antud režiimis viiakse süsteemi voolutarve miinimumini (<20μA).

GT MOTO ALARM

 

OMADUSED

GT 970

GT 971


Muutuva koodiga puldid

Pulti integreeritud hädaabi võti

Mootoriblokeering

 

Topelt mootoriblokeering

 

Kallutusandur

 

Elektrooniline põrutusandur

 

Süüteandur

Võimas 2-tooniline akusireen

Sleep Mode ehk voolusäästu režiim


HIND


143 Eur


164 Eur

Garantii

3 AASTAT