+372 508 8628, info@a-autoalarm.ee ,  Kadaka tee 84a, Tallinn

Pandora Smart Moto GSM-GPS Alarm mootorratastele, ATV-dele, veesõidukitele

Pandora SMART MOTO on ärandamisvastane seade mis kätkeb endas alarmi, GPS positsioneerimist, GSM modemit ja Bluetooth vastuvõtjat. See kõik on mahutatud kompaktsesse veekindlasse korpusesse mõelduna paigalduseks sõidukitele nagu: mootorratas, ATV, mootorsaan, jet ja muud veesõidukid.

Smart Moto saab lisada Pandora mobiliäppi mille kaudu toimub juhtimine ja ülevaade.
Pandora Online – Android ja Pandora Pro – iOS ehk iPhone`le. Lisaks saab kasutada Pandora veebilehte pandora-on.com mille kaudu saab määrata palju parameetreid nagu geofence, vaadata ajalugu, jälgida sõiduki liikumist reaalajas, tellida sõitude raport, delegeerida kasutajaid jpm

Hind 380.- eur

 

 

 

 

 

Pandora MOTOKahepoolse sidega motoalarm

Pandora MOTO alarm on mõeldud mootorratastele, tsiklitele,
rolleritele, kuid saab edukalt kasutada ka ATV’de ja veesõidukite peal kuna süsteemi keskblokk on veekindel.

Ole kursis mis su rattaga toimub

Süsteemil on kahepoolne side ja tagasisidega pult millel on stiilne OLED ekraaniga pult. Täpne leviraadius oleneb segajate intensiivsusest kuid tavatingimustes umbes 500m. Linnast väljas rohkem.

2-POOLNE SIDE (2-WAY) tähistab terminit kus alarmi ja alarmipuldi vahel toimub side kahes suunas: OMANIK – AUTO – OMANIK.

Lisaks sellele, et omanik saab puldist saata sõidukile käsklusi, saadab alarm omanikule teavet sõiduki seisundi kohta. Kui alarm läheb häiresse saadab alarmikeskus koheselt info häire detekteerinud tsooni (põrutus/kallutusandur) kohta alarmipuldile. Valdava osa ajast jääb tsikkel omanikust kuni paarisaja meetri raadiusesse, mis tähendab, et oled valdava osa ajast kursis, mis Sinu kaherattalise sõbraga toimub.

Hunnik andureid tagab adekvaatsed häireteated

Kohe kui tsikli kallutus või põrutusandur detekteerib häire annab Pandora pult märku heli ja vibratsiooniga, häire allikas kuvatakse LCD puldile. Tsiklivarguste osas on kiire reaktsioon ülioluline.

Pandora MOTO`l on sisse ehitatud digitaalne kallutusandur, liikumisandur ja põrutusandur. Samuti saab ühendada lisanduri.

Komplektis on Pandora piezo elemendiga sireen mis on kompaktse disainiga aga teeb samas palju lärmi.

Hind 280.- eur

 

 

Küsi enda sõidukile paigalduse pakkumist!

info​@​a-autoalarm.ee

+372 508 8628